Saņem
jaunākos piedāvājumus!
PROJEKTI-
  LAIPNI LŪDZAM PASAULES IZCILĀKAJĀ KOMPĀNIJĀ!

Cena no 78 000 līdz 233 000 EUR
Hospitāļu iela 39 (Brasa) ID 6638
Kopējais dzīvokļu skaits: 67
Atlikušo dz. skaits: 53
Pārdošanā pieejamais dzīvokļu skaits: 53
Dzīvokļu platības: no 34,3 līdz 98,8
Stāvu skaits: 6
Apdare: pilnā apdare
Mājas uzcelšanas gads: 2014
Nodošana ekspluatācijā: 2014
Ēkas materiāls: mūra
 
Ekskluzīvs projekts vēsturiskajā centrā!Moderns, ērts un elegants mājoklis klusā ieliņā prestižā kvartālā. Apkārt labiekārtota teritorija un visplašākās iespējas, ko piedāvā mūsu Rīga. "Midtown Apartments" ir vērtīgs atradums, kas perfekti atbilst visaugstākajām pilsētas dzīvesstila prasībām!

Visi mājokļi ir komfortabli, mūsdienīgi un nodrošina skandināvu kvalitāti gan dizainā, gan būvdarbu izpildījumā un apdarē. 
Nama plānojums ir pārdomāts un ērts – divas kāpņu telpas ar plašu liftu un ieeju gan no Hospitāļu ielas, gan pagalma puses. 
Katru dzīvokli grezno franču tipa balkons Hospitāļu ielas fasādē, iekšpagalma balkoni ir kā radīti patīkamai atpūtai,bet augšstāva iemītnieki varēs baudīt Rīgas burvību no savas jumta terases.

ATRAŠANĀS VIETA UN APKĀRTNE: Projekts Hospitāļu ielā 39 atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, kvartālā starp Kareivju, Hospitāļu un Ierēdņu ielām. Sabiedriskā infrastruktūra pilnībā pielāgota pilsētas centra iedzīvotāju ērtībām. Tuvumā atrodas gan augsta līmeņa lielveikali, izglītības iestādes (pat Banku augstskola!)un medicīniskā aprūpe, gan Olimpiskais sporta centrs ar lielisku peldbaseinu un Arēna Rīga ar spožākajiem sporta pasākumiem, šoviem un koncertiem. Midtown vienmēr viesmīlīgi sagaida savus iemītniekus. Satiksme vienkārši pati atved šurp gan no Jūrmalas un lidostas, gan no Tallinas apvedceļa. Viegla un ērta piebraukšana no trim debesspusēm – no Valdemāra, Zirņu un Miera ielas. 

AUTOSTĀVVIETAS UN NOLIKTAVAS:  Tiek piedāvāta iespēja iegādāties arī autostāvvietas un noliktavas telpas: 
- autostāvvietas vieta pagalmā - EUR 7 000,- 
- autostāvvietas vieta pazemē - EUR 12 000,- 
- noliktavas telpa - EUR 2 000,- 

VENTILĀCIJA: Ventilācijas projektā paredzēts nodrošināt telpu izmantošanas veidam atbilstošu mikroklimatu (gaisa kustības ātrumu, relatīvo mitrumu). 
SILTUMAPGĀDE:  Ēku siltumapgāde paredzēta no pilsētas siltumtīkliem un siltummezgla (nodrošina „Rīgas Siltums”). Katram dzīvoklim paredzēts atsevišķs siltuma mērītājs. 
KOMUNIKĀCIJAS:  Iespēja pievienot telefonu, internetu un TV

Ēka tiks nodota ekspluatācijā 2014. gada ziemā
 FacebookDraugiem.lvTwitterYoutubeLinkedin


Meklēt īpašumu
Darbības:
Īpašuma veids:
Pilsēta/Rajons:
Vieta:
Iela:
Istabu skaits:
Cena:
no līdz
Valūta:
Platība (m²):
no līdz
Balsts ID: