Saņem
jaunākos piedāvājumus!
Saulainus un lustīgus Līgo svētkus!
BALSTS Mēness boulingā
30. aprīlī nekustamo īpašumu kompānija BALSTS savu komandu priecēja ar Boulinga maču!
Vēlam gaišas un priekpilnas Lieldienas!
"Ēnu diena 2015" BALSTĀ
Šī gada 12. februārī Latvijā jau četrpadsmito reizi pēc kārtas tika rīkota Ēnu diena. Ēnu dienas laikā skolēni apmeklēja dažādas darba vietas un kļuva par dažādu darbinieku ēnām – vēroja un izzināja savu ēnu devēju ikdienas darbu, tādējādi iepazīstoties ar sev interesējošās profesijas noslēpumiem.

Arī pie mums viesojās divas ēnas no dažādām skolām, kas sekoja līdzi nekustamo īpašumu aģenta ikdienai. Paldies lieliskajiem jauniešiem par izrādīto interesi un paldies arī lieliskajiem BALSTS aģentiem, kas iepazīstināja ar savu darba ikdienu!
Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2015.gadu!
BALSTS DRAUGU BROKASTIS X
”Vai pirmās salnas? ” 2014.gada 20. novembrī restorānā „3 pavāru restorāns”nekustamo īpašumu kompānija BALSTS jau desmito reizi rīkoja rīta pasākumu ar vadošo banku pārstāvjiem "BALSTS DRAUGU BROKASTIS".

Tēmas ietvaros apspriedām jaunākās nekustamo īpašumu tirgus aktualitātes pārdošanas un vērtēšanas jomās, kā arī vispārēji apskatījām situāciju tirgū. Paldies visiem brokastu viesiem - BALSTS draugiem, kas šoreiz bija ieradušies ļoti kuplā skaitā!
BALSTS pusgada sapulce 2014
14.jūlijā notika nekustamo īpašumu kompānijas BALSTS Pusgada sapulce. Kā ierasts, šī sanāksme tika rīkota zaļumos – visi kopīgi devāmies izbraukumā ārpus pilsētas, lai sarunas par pusgada laikā paveikto – par sasniegumiem un notikumiem – ritētu patīkamā un nepiespiestā gaisotnē.


BALSTS DRAUGU BROKASTIS IX
”Nekustamo īpašumu tirgus garša” 2014.gada 8.maijā restorānā „Sirmais&Dreibants nekustamo īpašumu kompānija BALSTS jau devīto reizi rīkoja rīta pasākumu ar vadošo banku pārstāvjiem "BALSTS DRAUGU BROKASTIS".

Tēmas ietvaros apspriedām jaunākās nekustamo īpašumu tirgus aktualitātes. Kā arī brokastu gaitā centāmies sagaršot un sajust brokastu īpašo pārsteigumu. Paldies visiem brokastu viesiem - BALSTS draugiem, kas šoreiz bija ieradušies ļoti kuplā skaitā!
"Ēnu diena 2014" BALSTĀ
Šī gada 12. februārī Latvijā jau četrpadsmito reizi pēc kārtas tika rīkota Ēnu diena. Ēnu dienas laikā skolēni apmeklēja dažādas darba vietas un kļuva par dažādu darbinieku ēnām – vēroja un izzināja savu ēnu devēju ikdienas darbu, tādējādi iepazīstoties ar sev interesējošās profesijas noslēpumiem.

Arī pie mums viesojās divas ēnas no dažādām skolām, kas sekoja līdzi nekustamo īpašumu aģenta ikdienai. Paldies lieliskajiem jauniešiem par izrādīto interesi un paldies arī lieliskajiem BALSTS aģentiem, kas iepazīstināja ar savu darba ikdienu!
Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno 2014. Gadu!
BALSTS DRAUGU BROKASTIS VII
" BALSTS EiroVīzija" 2013.gada 7.novembrī restorānā „La Kanna” nekustamo īpašumu kompānija BALSTS jau astoto reizi rīkoja rīta pasākumu ar vadošo banku pārstāvjiem "BALSTS DRAUGU BROKASTIS".

Šoreiz pasākumā piedalījās īpašais viesis no Igaunijas – Urmas Laur, kurš dalījās ar savu viedokli un novērojumiem par situāciju Igaunijā pēc eiro ieviešanas, lai arī mēs zinātu, ko gaidīt pēc 2014. gada 1. janvāra. Pasākuma gaitā neizpalika arī jaunākās nekustamo īpašumu tirgus aktualitātes. Paldies visiem brokastu viesiem - BALSTS draugiem, kas šoreiz bija ieradušies ļoti kuplā skaitā!
BALSTS DRAUGU BROKASTIS VI
" KURA BANKA BŪS PIRMĀ? " 2013.gada 25.aprīlī vīna telpā "TINTO" nekustamo īpašumu kompānija BALSTS jau septīto reizi rīkoja rīta pasākumu ar vadošo banku pārstāvjiem "BALSTS DRAUGU BROKASTIS".

Šoreiz informējām viesus par mūsu iniciatīvu līdz šī gada 1.jūlijam pāriet uz nekustamo īpašumu vērtējumu piegādi bankai elektroniskā veidā, kā arī jaunākajām nekustamo īpašumu tirgus aktualitātēm. Paldies visiem brokastu viesiem - BALSTS draugiem, kas šoreiz bija ieradušies ļoti kuplā skaitā!
BALSTS „Sekssīgāko mājsaimnieču” noslēguma pasākums
2012.gada 13.decembrī nekustamo īpašumu kompānija Balsts rīkoja noslēguma pasākumu konkursam „Seksīgākā mājsaimniece”. Pasākums norisinājās burvīgajās „Get Smart cafe” telpās. Uzvarētājām par piedalīšanos pasniedzām intresantas dāvaniņas, kuras noteikti noderēs jebkurā dzīves situācijā, bet tas lai paliek noslēpums..

Paldies visām konkursa dalībniecēm par ierašanos. Vakars tika pavadīts ļoti patīkamā gaisotnē un ar pozitīvām emocijām.
BALSTS DRAUGU BROKASTIS VI
"Mazo investoru šī brīža labākā investīciju iespēja un prognoze 2013.gadam" 2012.gada 25.oktobrī restorānā "La Kanna" nekustamo īpašumu kompānija BALSTS jau sesto reizi rīkoja rīta pasākumu ar vadošo banku pārstāvjiem "BALSTS DRAUGU BROKASTIS".

Šoreiz iepazīstinājām viesus ar mazo investoru iespējām īres tirgū, kā arī apskatījām nekustamo īpašumu tirgus prognozi 2013.gadam. Paldies visiem brokastu viesiem - BALSTS draugiem, kas šoreiz bija ieradušies ļoti kuplā skaitā!
BALSTS DRAUGU BROKASTIS V
2012.gada 22. martā restorānā "Kilimanjaro" nekustamo īpašumu kompānija BALSTS jau piekto reizi rīkoja rīta pasākumu ar vadošo banku pārstāvjiem "BALSTS DRAUGU BROKASTIS".

Šoreiz iepazīstinājām viesus ar Balsts indeksu, kā arī to,kad sāksies tirgus attīstība . Paldies visiem brokastu viesiem - BALSTS draugiem, kas šoreiz bija ieradušies ļoti kuplā skaitā!
"Ēnu diena 2012" BALSTĀ
Šī gada 15. februārī Latvijā jau divpadsmito reizi pēc kārtas tika rīkota Ēnu diena. Ēnu dienas laikā skolēni apmeklēja dažādas darba vietas un kļuva par dažādu darbinieku ēnām – vēroja un izzināja savu ēnu devēju ikdienas darbu, tādējādi iepazīstoties ar sev interesējošās profesijas noslēpumiem.

Arī pie mums viesojās četras ēnas no dažādām skolām, kas sekoja līdzi gan nekustamo īpašumu aģenta, gan nekustamo īpašumu vērtētāja ikdienai. Paldies lieliskajiem jauniešiem par izrādīto interesi un paldies arī lieliskajiem BALSTS aģentiem un vērtētājiem, kas iepazīstināja ar savu darba ikdienu!
Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2012.gadu!
Vīna degustācija & Atvērtās durvis
27.oktobrī nekustamo īpašumu kompānija BALSTS "Atvērto durvju dienas" ietvaros savus klientus un sadarbības partnerus priecēja ar profesionālu Spānijas vīnu degustāciju. Lielu paldies sakām SIA "Interbaltija" pārstāvim Kristapam Rumbinam, kurš sniedza visiem plašu ieskatu spāņu vīnu pasaulē.


BALSTS Draugu brokastis IV
2011.gada 6.oktobrī tika rīkots ceturtais BALSTS un vadošo banku pārstāvju pasākums „BALSTS Draugu brokastis”. To rīkojām mājīgajās vīna restorāna „FOODY” telpās.

Šoreiz brokastu tēma bija „Pēdējās ekonomikas tendences Eiropā un to ietekme uz Latvijas nekustamo īpašumu tirgu”. Atšķirībā no iepriekšējām reizēm, pasākumu izvērtām par diskusiju, izteicās gan BALSTS pārstāvji, gan arī banku darbinieki. Paldies visiem, kas bija ieradušies un aktīvi piedalījās diskusijās!
BALSTS un NORDEA pasākums "Zīda Ceļš"
31.augustā BALSTS kopā ar sadarbības partneri Nordea banku rīkoja pasākumu "Zīda ceļš", kura galvenais mērķis bija savākt pēc iespējas vairāk līdzekļu labdarībai, izmatojot savas pārdošanas prasmes. Jautri pavadījām laiku, uz ielas garāmgājējiem pārdodot dažādas pašu rokām veidotas un iesaiņotas lietas. Pasākuma noslēgumā apmeklējām jauno jogurta kafejnīcu "Yo Yo Frozen Yoghurt", kur nogaršojot saldējumus, paziņojām rezultātus - cik daudz naudas nopelnījusi katra komanda! Protams, neizpalika arī aktīvāko apbalvošana, vēlreiz apsveicam komandu ar nosaukumu "007"! Viss pasākuma laikā nopelnītais tika ziedots labdarības organizācijai "Gaišie spārni"!

Pasākuma noslēgumā apmeklējām jauno jogurta kafejnīcu "Yo Yo Frozen Yoghurt", kur nogaršojot saldējumus, paziņojām rezultātus - cik daudz naudas nopelnījusi katra komanda! Protams, neizpalika arī aktīvāko apbalvošana, vēlreiz apsveicam komandu ar nosaukumu "007"! Viss pasākuma laikā nopelnītais tika ziedots labdarības organizācijai "Gaišie spārni"!
Brokers' Open Brīvības bulvārī 30
Lai iepazīstinātu nekustamā īpašuma aģentus ar pārdošanā esošu nekustamo īpašumu un veicinātu nekustamo īpašumu kompāniju savstarpējo sadarbību, uzņēmums BALSTS 28. jūlijā, no plkst. 16:00 līdz 18:00, Rīgā, Brīvības bulvārī 30 - 8, jau ceturto reizi rīkoja Broker’s Open jeb „Atvērto durvju pasākumu nekustamo īpašumu aģentiem”. Pasākumā tika laipni gaidīti ne tikai nozares profesionāļi, bet arī mediju pārstāvji. Neoficiālā gaisotnē pie vīna glāzes un vieglām uzkodām bija iespēja iegūt informāciju, kā arī padiskutēt par aktualitātēm nekustamo īpašumu tirgū.

„Latvijā Broker’s Open pasākumi guvuši popularitāti salīdzinoši nesen. Mūsu uzņēmums šādu inovatīvu pārdošanas modeli – rīkojot šādas atklāto durvju dienas objektā – savā praksē pielieto jau kopš gada sākuma. Ideju esam aizguvuši no nekustamo īpašumu kompānijām ASV. Pieredze liecina, ka šādā veidā nekustamo īpašumu pārdot var daudz efektīvāk, proti, sadarbojoties ar citu kompāniju kolēģiem potenciālo pircēju loks paplašinās,” atzīmē Aigars Zariņš, nekustamo īpašumu uzņēmuma BALSTS vadītājs. Pasākumā piedalījās arī mūsu īpašais viesis – a/s LatMLS, kas ir slēgta savienība, kurā apvienojušies nekustamo īpašumu aģenti. Šīs organizācijas pamatdarbība balstās uz diviem galvenajiem principiem - noslēgt ar klientiem (nekustamā īpašuma pārdevējiem) ekskluzīvus līgumus un dalīties komisijas naudā ar kolēģiem, kas palīdzējuši atrast pircēju.
BALSTS pusgada sapulce 2011
22.jūlijā notika nekustamo īpašumu kompānijas BALSTS Pusgada sapulce. Kā ierasts, šī sanāksme tika rīkota zaļumos – visi kopīgi devāmies izbraukumā ārpus pilsētas, lai sarunas par pusgada laikā paveikto – par sasniegumiem un notikumiem – ritētu patīkamā un nepiespiestā gaisotnē. Pēc izklāsta par pusgada notikumiem kopīgi nospraudām mērķus nākamajam pusgadam, veicām dažādus atjautīgus grupu uzdevumus, kā arī atpūtāmies, dejojot BALSTS tradicionālo deju – Hāku. Pēc oficiālās daļas visi kopīgi, jautrā kompānijā arī nosvinējām pirmā pusgada beigas un nākamā pusgada sākumu, kas nāk ar jaunām iespējām un izaicinājumiem!


BALSTS rīko "Atvērto durvju" pasākumu
19. jūlijā nekustamo īpašumu kompānijas BALSTS komanda rīkoja "Atvērtās durvis" ekskluzīvā dzīvoklī Strautu ielā 52. Pasākuma laikā interesentiem tika dota iespēja aplūkot un novērtēt izsmalcinātu mājokli, no kura strāvo elegance, kā arī baudīt labu vīnu un vieglas uzkodas patīkamā sabiedrībā.


Aigars Zariņš piekritis aicinājumam kļūt par FIABCI Stipendiju fonda biedru
FIABCI Stipendiju Fonds ir bezpeļņas organizācija, kas izsniedz stipendijas personām un iestādēm, kuras ieinteresētas nekustamo īpašumu biznesa izpētē un izzināšanā visā pasaulē. Kopš Fonda izveides tas ir piešķīris stipendijas 75 dažādām personām un akadēmiskām iestādēm vairāk nekā 10 dažādās valstīs. Aigars Zariņš 2011.gada martā tika ievēlēts par FIABCI Baltijas nodaļas prezidentu, un tagad, jūlijā, viņam tika piedāvāta iespēja kļūt par FIABCI Stipendiju fonda biedru, vienu no 11 atbildīgajām personām stipendiju un dotāciju piešķiršanā, ko viņš labprāt pieņēma.
BALSTS Draugu brokastis III
2011.gada 31. martā jau trešo reizi BALSTS rīkoja rīta pasākumu ar Latvijas vadošo banku pārstāvjiem "BALSTS Draugu brokastis". Šoreiz par brokastu vietu tika izvēlēts klubs-restorāns "D-Style". Pasākuma tēma bija "Eiro ieviešana Igaunijā un tās ietekme uz Baltijas nekustamā īpašuma tirgu". Īpašs paldies jāsaka sadarbības partneriem no Igaunijas "1Partner", kā arī "1Partner" kompānijas vadītājam Tanelam Tarumam, kurš labprāt dalījās pieredzē, izklāstot situāciju Igaunijā pēc eiro ieviešanas.


Sieviešu diena BALSTĀ
8.martā BALSTĀ valdīja īpaša noskaņa. Sievietes saņēma ziedus, viņām par prieku dzirkstīja arī šampanietis! Jo ko gan vīrieši iesāktu bez sievietēm...

«Dievs izgudroja sievieti, lai vīrietim nebūtu garlaicīgi, un vīrietis konstruēja skaitļojamo mašīnu, lai zinātu, cik šī greznība maksā.» (Zigmunds Skujiņš)
Par Starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas FIABCI Baltijas nodaļas prezidentu tiek ievēlēts Aigars Zariņš
Rīgā 2011.gada 4.martā viesnīcā Radisson Blu Rīdzene Hotel tikās nekustamā īpašuma asociāciju vadītāji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas lai izveidotu Starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas FIABCI (International Real Estate Federation FIABCI) Baltijas nodaļu - FIABCI Baltija. Tas bija ilgo sarunu un informācijas apmaiņas starp Baltijas valstu asociācijām un Starptautisko federāciju dažādos vadības līmeņos veiksmīgais rezultāts. Par FIABCI Baltija prezidentu tika ievēlēts Aigars Zariņš, Latvijas nekustamo īpašumu kompānijas Balsts Expert vadītājs.


BALSTS uzvar konkursā "Meklējam labāko mākleri"
2010. gada augustā - septembrī Nordea banka īstenoja semināru kursu nekustamo īpašumu kompāniju pārstāvjiem kopā ar ekonomistu Andri Strazdu. Semināra mērķis bija pozicionēt Nordea kā draudzīgu un profesionālu banku, kā arī radīt stabilas un uzticamas bankas tēlu sadarbības partneriem. Izsludinātajā Nordea bankas konkursā - "Meklējam labāko mākleri" ir uzvarējusi un galveno balvu saņem Judīte Alpa. Tieši Judīte ir piesaistījusi bankai visvairāk klientu. Labākais mākleris balvā saņem navigācijas ierīci Tom Tom.

Apsveicam Judīti!
BALSTS Draugu brokastis II
2010. gada 4.novembrī BALSTS jau 2.reizi tikās ar vadošo banku pārstāvjiem restorānā KID lai pārrunātu abām pusēm aktuālus jautājumus, malkojot rīta kafiju.


BALSTS - Nordea Lietišķās spēles 2010
2010. gada 8. septembrī rīkojām kopīgu pasākumu ar Nordea banku. Mūsu aģentiem un bankas darbiniekiem jautru un atraktīvu uzdevumu laikā bija iespēja iepazīt citam cita darba ikdienu. Lietišķo spēļu laikā ne vien labi atpūtāmies un izklaidējāmies, bet arī stiprinājām draudzības saites ar bankas darbiniekiem!

Protams, uzvarētāju komanda tika apbalvota!
BALSTS Balonu akcija
1. septembra svinīgā noskaņa valdīja arī BALSTĀ, rīkojām akciju, kuras laikā informējām garāmgājējus par situāciju nekustamo īpašumu tirgū, sniedzām konsultācijas un iepriecinājām ar krāsainiem baloniem un konfektēm. Mazākajiem, pirmās skolas gaitas uzsākot, dienu priecīgāku darīja arī dāvaniņas.

Vēlam visiem panākumiem bagātu jauno mācību gadu! BALSTS komanda
Ieviešam jaunu tradīciju - BALSTS draugu brokastis!
2010. gada 1. jūlijā BALSTS komanda restorānā „KID” pie rīta kafijas tases tikās ar vadošo Latvijas banku pārstāvjiem. Pēc vērtēšanas nodaļas vadītāja Ingara Kārkliņa sveiciena uzrunas diskusiju veidā tika pārrunāta šībrīža situācija nekustamo īpašumu tirgū un banku loma tajā. Lai veidotu ciešāku sadarbību, plānojam šāda veida pasākumus atkārtot regulāri.

Tāpēc – uz tikšanos nākamajā BALSTS draugu saietā!
Preses konference: Balsts piesaka revolūciju klientu apkalpošanā!
2008. gada 17. martā plskt. 14.00 Hotel Bergs telpās tika rīkota kompānijas Balsts preses konference. Konferences laikā visi klātesošie tika informēti par 2007. gada tirgus pārskatu.

Kuplā pulkā bija ieradušies gan žurnālisti, gan citi interesenti.
Ziemassvētku prieks

Jau otro gadu pēc kārtas īsi pirms gadu mijas - 2007. gada 22. decebrī Balsts darbinieki devās pie aptuveni 20 mazturīgām ģimenēm visā Latvijā, lai dalītos ar viņiem Ziemassvētku priekā un dāvinātu no sirds sarūpētās dāvanas. Ar ziedotāju un čaklo palīgu palīdzību izdevās sagādāt gandrīz visu, kas bija lūgts - gan pavisam nepieciešamās lietas, gan dāvanas un saldumi mazajiem ķipariem. Paldies visiem, kuri piedalījās, un gan materiāli, gan ar čaklām rokām un labo sirdi ņēma dalību šajā akcijā!

Svinīgā "Balsts" filiāļu tīkla atklāšana

2007. gada 26. septebrī notika svinīgā Balsts filāļu tīkla atklāšana Teikās birojā, Brīvības gatvē 302. Teikas birojā bija  ieradušies gan apsveikt gribētāji, gan žurnālisti, kuriem par godu atklāšanai sarīkota preses konference, kuras laikā Balsts valdes priekšsēdētājs Aigars Zariņš stāstīja par uzņēmuma tālākajiem plāniem un attīstību.


FacebookDraugiem.lvTwitterYoutubeLinkedin


Meklēt īpašumu
Darbības:
Īpašuma veids:
Pilsēta/Rajons:
Vieta:
Iela:
Istabu skaits:
Cena:
no līdz
Valūta:
Platība (m²):
no līdz
Balsts ID: