Saņem
jaunākos piedāvājumus!
BALSTS - Nordea Lietišķās spēles 2010

Lielisks pasākums attiecību veidošanai!

BALSTS un Nordea darbiniekiem šis pasākums ļāva ielūkoties citam cita ikdienā. Komandu spēļu laikā zvanījām aukstos zvanus, visneiedomājamākajiem īpašumiem veidojām prezentācijas, meklējām dažādas ēkas, meklējām informāciju par tām, risinājām banku uzdevumus un kopumā ļoti labi pavadījām laiku!

Skatīt bildes »

BALSTS Balonu akcija

Zinību dienas svinīgā noskaņa valda arī BALSTĀ!

Par godu 1.septembra svētkiem rīkojām Balonu akciju, kuras laikā arī konsultējām garāmgājējus jautājumos saistītos ar nekustamo īpašumu.


Skatīt bildes »

Pusgada sapulce 2010

9. jūlijā tikāmies, lai pārrunātu aizvadītā pusgada notikumus, sasniegumus, kā arī izvirzītu sev mērķus nākamajam pusgadam. Protams, pēc oficiālās daļas neizpalika arī jautrība un patīkama atpūta!


Skatīt bildes »

Halloween ballīte 2009

Visu Svēto dienā arī Balsta komanda pulcējās, lai kopā biedētu visu slikto - mošķus, krīzi, izjokotu cilvēkus, izietu ielās un dotos saldumu medībās. Mēs aizbiedējām visu slikto gan uz ielām, gan veikaliņos, kioskos un kafejnīcās, gan arī dzīvokļos, par ko tikām cienāti ar dažādiem saldumiem. Paldies par cienastiem un pozitīvo attieksmi! :)
Skatīt bildes »

Lielā talka 2009

Arī Balsts komanda vienojās Lielajā talkā, lai sakoptu mazu Latvijas daļu - šogad tas bija Ķengaraga parks un Daugavas krasts. Paldies visiem čaklajiem talciniekiem!
Skatīt bildes »

Ziemassvētku labdarības pasākums 2008

Jau trešo gadu pēc kārtas nekustamo īpašumu kompānija Balsts rīko labdarības akciju, kuras mērķis ir palīdzēt maznodrošinātajām Latvijas ģimenēm. Ģimenes tiek apgādātas ar apģērbu, apaviem, rotaļlietām un saldumiem, lai svētki arī viņiem būtu prieka un brīnumu pilni.
Skatīt bildes »

Gatavojamies labdarībai

Paldies visiem tiem, kuri aktīvi ziedoja, veda, nesa mantas labdarībai.
Jau trešo gadu pēc kārtas mēs dodamies pie mazturīgām Latvijas ģimenēm, lai padarītu Ziemassvētkus kaut nedaudz gaišākus un bagātākus!
Skatīt bildes »

Balsts biroji

2008. gadā Balsts centrālā biroja dizains atzīts par otru labāko Latvijā! Dizainu izstrādājis arhitektu un dizaina birojs „Inra”. Lounge stilā veidotie Balsts biroji ir ērti un domāti, lai radītu brīvu un nepiespiestu atmosfēru klientiem, un ērtu darba vidi nekustamo īpašumu aģentiem.
Skatīt bildes »

Balsts Rat Race 2008

Balsts Rat Race 2008 ir noslēdzies! Pirmajās biroju darbinieku sacensībās piedalījās un līdz galam tika 86 komandas - ar to arī apsveicam!:) Dalībnieku oriģinalitāte un izdomas bagātība nebeidza vien pārsteigt - par to jums vislielākais paldies! Uz tikšanos nākamgad.
Skatīt bildes »

Atvērtā māja Mārupē

Aktīva atpūta apvienojumā ar īpašumu pārdošanu? Tieši tā! Kompānijas Balsts akcija „Atvērtā māja”, kas notika Mārupē, piesaistīja klientu interesi ar gardo valdes priekšsēdētāja Aigara Zariņa gatavoto maltīti un izklaidēm, kas apvienotas ar īpašuma izrādīšanu.
Skatīt bildes »

Balsts improvizācijas teātris

Tas ir noticis! Balsts š.g. 29.maijā improvizācijas teātrī "HAMLETS" iemēģināja savus spēkus aktieru amatā. Neviltoti smiekli pārņēma skatītājus jau no paša izrādes sākuma.
Skatīt bildes »

Balsts relax party

Kad gads ir pavadīts un daudz darba padarīts, tad Balstieši dodas relaksēties un saņemt balvas par savu gada veikumu!
Skatīt bildes »

Maori cilts deja "Hāka" Balsts izpildījumā

Jaunzēlandes Maori cilts deja tika pieslīpēta tik tālu, ka tas izraisīja sajūsmu it visos, kuri to redzēja.
Skatīt bildes »

Pusgada sapulce

Pusgada sapulces ietvaros notiek gan nopietna rezultātu analīze, gan neformālā pasākuma daļa. Sākot ar 2007. gada vasaru ir ieviesta jauna tradīcija - jauno kolēģu iesvētības!
Skatīt bildes »

Ziemassvētki

Šī Ziemassvētku balle ar "Ieleņu un staiguļu" tematiku daudzos izraisīja smieklus, tomēr rezultāds bija vienkārši elegants!
Skatīt bildes »

Ziemassvētku labdarība

Jau otro gadu Balsta brašie rūķi palīdz mazturīgām daudzbērnu ģimenēm visā Latvijā, sagādājot Ziemassvētku prieku to cilvēku sirdīs, kurām tā visvairāk pietrūkst!
Skatīt bildes »

Ziemassvētku balle 2008

Šī gada Ziemassvēkus svinējām ar tematiku - cepuru balle! Interesantākās cepures īpašniece un balvas ieguvēja - Renāte Romānova!
Skatīt bildes »

FacebookDraugiem.lvTwitterYoutubeLinkedin


Meklēt īpašumu
Darbības:
Īpašuma veids:
Pilsēta/Rajons:
Vieta:
Iela:
Istabu skaits:
Cena:
no līdz
Valūta:
Platība (m²):
no līdz
Balsts ID: