Saņem
jaunākos piedāvājumus!

Preses relīze par 2011. gada februāri


LIELĀKAIS NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA CENU PIEAUGUMS IR PIESAISTĪJIS INVESTORU INTERESI


Nekustamā īpašuma kompānijas BALSTS februārī veiktie novērojumi liecina par to, ka tādi faktori kā cenu pieaugums, pastiprināta investoru interese par nekustamo īpašumu Latvijā, jaunu cilvēku interese par nekustamā īpašuma aģenta profesiju sekmēs nekustamā īpašuma tirgus pēckrīzes attīstību.„Ziņa par ātrāko un lielāko mājokļu cenu kāpumu pasaulē gada garumā – 19,09% - ir radījusi interesi ārvalstu investoriem par mūsu valsti. Manāmi pieaugusi gan Skandināvijas, gan kaimiņvalstu – Lietuvas un Igaunijas – interese par nekustamo īpašumu Latvijā. 

Protams, nekustamā īpašuma tirgus attīstību bremzē zema iedzīvotāju maksātspēja, neskaidra valsts stratēģija un nodokļu politika, kā arī banku kredītpolitika, taču prognozējam, ka cenu pieauguma temps turpināsies,” situāciju nekustamā īpašuma tirgū raksturo uzņēmuma vadītājs Aigars Zariņš.


Vēl viens svarīgs faktors, kas liecina par straujāku tirgus attīstību ir jaunu cilvēku interese par nekustamā īpašuma aģenta profesiju. Pēc kompānijas veiktajiem pētījumiem kandidātu skaits sācis augt jau 2010.gada decembrī un turpina palielināties, šobrīd iesūtīto CV skaits ir par 21% lielāks nekā 2010.gada nogalē. Galvenokārt nekustamā īpašuma aģenta profesija interesē studentus, kā arī cilvēkus, kas tikko beiguši augstskolas – enerģiskas, mērķtiecīgas personības.


„Gads iesācies bez krasām izmaiņām nekustamā īpašuma cenās, arī februārī sērijveida dzīvokļiem Rīgā vidējā cena paliek nemainīga 645 Eur/m2. 


Komercobjektu segmentā februārī lielākais pieprasījums ir bijis pēc lielām ražošanas un noliktavu telpām 1000 – 2000 m2 platībā. Rīgas centrā interese ir pēc mazumtirdzniecības telpām vietās ar aktīvu gājēju plūsmu,” nekustamā īpašuma tirgu komentē Aigars Zariņš.
Plašāku informāciju iegūsiet:

BALSTS, Audēju iela 8,

Tālr.: + 371 67076191

Fax: + 371 67076199

info@balsts.lv, www.balsts.lv


FacebookDraugiem.lvTwitterYoutubeLinkedin


Meklēt īpašumu
Darbības:
Īpašuma veids:
Pilsēta/Rajons:
Vieta:
Iela:
Istabu skaits:
Cena:
no līdz
Valūta:
Platība (m²):
no līdz
Balsts ID: