Saņem
jaunākos piedāvājumus!

Preses relīze par 2011.gada janvāri


AUGSTA KLIENTU AKTIVITĀTE ĪRES UN KOMERCSEGMENTĀ

Nekustamo īpašumu kompānija BALSTS ir novērojusi, ka jaunais 2011. gads ir iesācies ar klientu aktivitātes pieaugumu īres un komercsegmentos. Pēc uzņēmuma veiktajiem pētījumiem klientu aktivitāte pieaugusi par 15%, salīdzinot ar 2010.gada nogali, savukārt īpašumu cenas stāv uz vietas.

„Dzīvokļu segmentā, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, nav vērojamas cenu svārstības.  Sērijveida dzīvokļiem Rīgā vidējā cena paliek nemainīga 645 Eur/m2. Dzīvokļiem centrā cena svārstās no 1000 – 1150 Eur/m2, atkarībā no dzīvokļa stāvokļa un atrašanās vietas. Vislielāko interesi janvārī klienti izrāda par 3-istabu dzīvokļiem Juglā. Teikā un Purvciemā vispieprasītākie ir 2-istabu un 3-istabu dzīvokļi, savukārt Pārdaugavā pieprasītākie ir 4-istabu dzīvokļi. Dzīvokļu segmentā, salīdzinot ar decembri, ir palielinājies to klientu skaits, kuri interesējas par 4-istabu dzīvokļiem,” nekustamo īpašumu tirgu janvārī vērtē kompānijas vadītājs Aigars Zariņš

 Aktivitāte īres tirgū janvārī ir pieaugusi, jo dzīvesvietu sev aktīvi ir meklējuši ārvalstu studenti. Lielākais pieprasījums ir pēc dzīvokļiem jaunajos projektos un dzīvokļiem pilsētas centrā.  Rīgas centra dzīvokļu īres maksas janvārī saglabājušās decembra līmenī- jaunajos projektos vidējā cena vienistabas dzīvokļiem bez komunālajiem maksājumiem ir 250Ls, divistabu- 300Ls un trīsistabu- 400Ls. Joprojām dārgākie ir dzīvokļi Klusajā centrā, kur par dzīvokli labā stāvoklī ar mūsdienīgu iekārtojumu īrniekiem ir jāmaksā sākot no 5 līdz 7Ls/m2.

Janvāris komercobjektu segmentā iezīmējas kā augstas klientu aktivitātes un cenu stabilizācijas mēnesis. Par 15% pieaudzis to klientu skaits, kas meklē telpas savai komercdarbībai. Telpām Rīgas centrā un Vecrīgā ar platību no 50-100m2 vidējā cena svārstās robežās no 10-17 Eur/m2, savukārt vidējā cena noliktavām un ražošanas telpām mikrorajonos un tuvajos Rīgas rajonos ir no 1,5-3 Eur/m2

“Klientu aktivitāte janvārī ir tikai augusi, uzņēmēji aktīvi izrāda interesi par nekustamo īpašumu komercsegmentā. Pieprasījums ir augsts pēc zemes gabaliem komercapbūvei Rīgas rajonā. Uzņēmēji iegādājas zemi, lai būvētu paši savus ražošanas kompleksus,” situāciju tirgū skaidro Aigars Zariņš.

 

Plašāku informāciju iegūsiet:

BALSTS, Audēju iela 8,

Tālr.: + 371 67076191

Fax: + 371 67076199

info@balsts.lv, www.balsts.lv

 

FacebookDraugiem.lvTwitterYoutubeLinkedin


Meklēt īpašumu
Darbības:
Īpašuma veids:
Pilsēta/Rajons:
Vieta:
Iela:
Istabu skaits:
Cena:
no līdz
Valūta:
Platība (m²):
no līdz
Balsts ID: