Saņem
jaunākos piedāvājumus!

Preses relīze par 2010. gada septembri


RUDENĪ NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA CENAS NOSTABILIZĒJUŠĀS

Nekustamo īpašumu kompānijas BALSTS septembrī veiktie novērojumi liecina, ka situācija nekustamo īpašumu tirgū ir stabilizējusies. Lielākajā daļā Rīgas īpašumu cenas palikušas nemainīgas.

„Septembrī dzīvokļu cenu pieaugums ir apstājies. Sērijveida dzīvokļiem mikrorajonos vidējā cena ir 580 – 620 Eur/kv.m. Centrā dzīvokļu cenas stabilas, nav novērots cenu pieaugums, vidējā cena ir 1000 Eur/kv.m. Vēl joprojām pieprasītākie ir 2 istabu dzīvokļi ar kvalitatīvu remontu līdz 80 000 EUR. Minimāls cenu pieaugums vērojams tikai Vecmīlgrāvī. Tur šobrīd vidējā cena ir 600 Eur/kv.m. Teikā visvairāk pieprasīti ir 3istabu dzīvokļi. Piedāvājums šādiem dzīvokļiem ir mazs, tie tiek pārdoti par šī brīža augstāko tirgus cenu Teikā – 800 Eur/kv.m. Ir pastiprinājusies kreditēšana. Bankas cenšas noturēt savus klientus, līdz ar to piedāvā iespējas izskatīt procentu likmes,” ziņo kompānijas vadītājs Aigars Zariņš.

 

Septembra mēnesī īres segmentā aktivitāte ir norimusi, augustā tā bija saistīta ar studentu pieplūdumu galvaspilsētā. Pieprasīti ir kvalitatīvi un moderni 2 un 3 istabu dzīvokļi pilsētas centrā, kuru vidējā cena mēnesī ir 4 līdz 6 eiro kvadrātmetrā.

 

            „Komercplatību segmentā septembra mēnesī klientu aktivitāte palikusi nemainīga, rudens sezona iesākusies tikpat aktīvi. Joprojām lielākais pieprasījums ir pēc telpām pirmajos stāvos aktīvajās cilvēku plūsmās Rīgas centrā un Vecrīgā. Rīgas mikrorajonos aktivitāte ir pie lielākajām tirdzniecības vietām, tirdzniecības centriem un tirgus laukumiem. Liels pieprasījums saglabājies arī pēc biroju telpām 30 – 50 kv.m. platībā. Klienti, kuri šobrīd nomā aukstās telpas, grib pārcelties uz telpām ar apkuri. Cenas komercplatību segmentā palikušas nemainīgas. Vidējā cena birojiem gan centrā, gan mikrorajonos ir 4 - 5 Eur/m2 , noliktavām vidējā cena ir 2 Eur/m2 . Rīgas centra aktīvajās gājēju plūsmas ielās un fasādes ēkās tirdzniecības platību cena ir 10 – 15 Eur/m2,” situāciju nekustamo īpašumu tirgū vērtē Aigars Zariņš.

 

Plašāku informāciju iegūsiet:

BALSTS, Audēju iela 8,

Tālr.: + 371 67076191

Fax: + 371 67076199

info@balsts.lv, www.balsts.lv

FacebookDraugiem.lvTwitterYoutubeLinkedin


Meklēt īpašumu
Darbības:
Īpašuma veids:
Pilsēta/Rajons:
Vieta:
Iela:
Istabu skaits:
Cena:
no līdz
Valūta:
Platība (m²):
no līdz
Balsts ID: