Saņem
jaunākos piedāvājumus!

Preses relīze par 2014. gada aprīliVAI DZĪVOKĻU CENAS TIEK MĀKSLĪGI CELTAS?

Lielākajā daļā populāro mikrorajonu ir aizvien grūtāk atrast izremontētu dzīvokli, kura cena būtu zemāka par 700 EUR/m2. Visvairāk pieprasītie ir objekti, kuros uzreiz var pārcelties dzīvot, taču tas atspoguļojas arī šādu objektu cenā. Piemēram, neremontētus divistabu dzīvokļus Ķengaraga sērijveida mājās var atrast arī par 25-26 tūkstošiem eiro. Turpretim pilnībā izremontēti divistabu dzīvokļi nedēļas laikā tiek pārdoti par 35 000 eiro.

 

„Pircēju interese par sērijveida dzīvokļu iegādi aprīlī saglabājusies salīdzinoši augsta. Savukārt, jauni, pircēju prasībām atbilstoši dzīvokļi piedāvājumā nonāk retāk nekā iepriekš. Šāda situācija stimulē sērijveida dzīvokļu cenu palielināšanos”, komentē kompānijas BALSTS valdes priekšsēdētājs Aigars Zariņš.

  2014. gada aprīlī Rīgas sērijveida dzīvokļu cenu kāpums 0,35 – 1,99% robežās konstatēts lielākajā daļā Rīgas mikrorajonu, centrā un jaunajos projektos. Teikā vidējā cena pietuvojas 800 Eur/m2 atzīmei, kamēr Bolderājā cena ir apmēram par pusi mazāka – 452 Eur/m2.

Rīgas sērijveida dzīvokļu kvadrātmetra vidējā cena aprīlī salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi palielinājās par astoņiem eiro un bija 625 eiro. Salīdzinājumā ar 2013.gada aprīli tipveida dzīvokļu kvadrātmetra vidējā cena ir pieaugusi par 3,9%, bet šā gada laikā – par 1,9%. BALSTS indekss martā pieaudzis par vienu punktu un sasniedzis 140 punktus.

  Komerctelpu nomu likmes atsevišķos Rīgas A klases biroju centros sniedzas līdz 15 Eur/m2. Tomēr lielākā daļa darījumu slēgti B klases kompleksos, kur brīvās platības tiek piedāvātas par 8-10 Eur/m2. Šāds nomas likmju līmenis nestimulē apbūvētājus būvēt jaunus kompleksus.

 

 

 

Plašāku informāciju iegūsiet:

BALSTS, Lāčplēša iela 41,

Tālr.: + 371 67076191

Fax: + 371 67076199

info@balsts.lv, www.balsts.lv

  

FacebookDraugiem.lvTwitterYoutubeLinkedin


Meklēt īpašumu
Darbības:
Īpašuma veids:
Pilsēta/Rajons:
Vieta:
Iela:
Istabu skaits:
Cena:
no līdz
Valūta:
Platība (m²):
no līdz
Balsts ID: