Saņem
jaunākos piedāvājumus!

Preses relīze par 2014. gada martuDARĪJUMU SKAITS SEKMĒS CENU PIEAUGUMU

2014. gadā novērotā tendence liecina, ka investorus piesaista iespējas iegādāties Rīgas centrā sliktā stāvoklī esošus namīpašumus. Šādiem objektiem veic kapitālo remontu un pēc tam pa atsevišķiem dzīvokļiem pārdod nerezidentiem, kuri vēlas iegūt Latvijas termiņuzturēšanās atļauju. Par šādiem namīpašumiem interesējās, ja pirkuma summa ir robežās no 0,5 līdz 2,0 miljoniem eiro.

 

„Nekustamo īpašumu tirgus sācis atdzīvoties arī bez darījumiem uzturēšanās atļauju iegūšanai. Pierīgā jeb bijušajā Rīgas rajonā darījumu skaits pērn sasniedzis 18% kāpumu. Darījumu skaits pieaudzis arī teritorijās, kas nav nerezidentu iekārotas. Tas liecina, ka nekustamo īpašumu tirgus ir pārvarējis stagnāciju un ir sākusies augšupeja. Tā kā tirgū vispirms parasti aug darījumu skaits un tad pieaug cenas, tad prognozējam, ka šogad būs vērojams arī cenu pieaugums. Šobrīd dzīvokļu cenas Pierīgā ir sākot no 400 Eur/m2 , savukārt, piemēram, Saulkrastos cenas sniedzas pat līdz 1000 Eur/m2 un vairāk”, komentē nekustamo īpašumu kompānijas BALSTS valdes priekšsēdētājs Aigars Zariņš.

  2014. gada martā Rīgas sērijveida dzīvokļu cenu kāpums 0,25 – 1,79% robežās konstatēts lielākajā daļā Rīgas mikrorajonu, centrā un jaunajos projektos. Kritums 0,22% robežās raksturīgs vienīgi Bolderājā, kur vidējā cena noslīdējusi zem 450 Eur/m2. BALSTS indekss martā pieaudzis par vienu punktu un sasniedzis 139 punktus.

Biroju telpas Rīgas A klases kompleksos nomniekiem tiek piedāvātas par 10-14 EUR/m2 mēnesī. Prestižākajās ēkās biroju noma sniedzas pāri 16-19 EUR/m2 mēnesī. Tiem, kuri vēlas savu biroju izvietot B klases birojā, jāorientējas uz cenu 6-10 EUR/m2. Iepriekš minētās nomas likmes norādītas bez apkalpošanas maksas. Rīgas biroju tirgū vispieprasītākās ir platības, kuras nav lielākas par 200m2.

 

 

 

Plašāku informāciju iegūsiet:

BALSTS, Lāčplēša iela 41,

Tālr.: + 371 67076191

Fax: + 371 67076199

info@balsts.lv, www.balsts.lv

  

FacebookDraugiem.lvTwitterYoutubeLinkedin


Meklēt īpašumu
Darbības:
Īpašuma veids:
Pilsēta/Rajons:
Vieta:
Iela:
Istabu skaits:
Cena:
no līdz
Valūta:
Platība (m²):
no līdz
Balsts ID: