Saņem
jaunākos piedāvājumus!

Preses relīze par 2013. gada maijuAKTIVĀKO INVESTORU TRIJNIEKS – KRIEVIJAS, UZBEKISTĀNAS UN ĶĪNAS PILSOŅI

Uzturēšanās atļauju iegūšana apmaiņā pret noteikta apjoma investīcijām šķiet ļoti vilinoša.„Noslēdzoties maija mēnesim, aktīvāko investoru trijniekā ierindojušies Krievijas, Uzbekistānas un Ķīnas pilsoņi. Kopš Imigrācijas likuma labojumiem 2010. gada 1. jūlijā izsniegtas jau 6249 atļaujas. Savukārt, investīciju kopapjoms kopš programmas uzsākšanas ir aptuveni 380,5 miljoni latu. 4% no šīs summas ieguldīti kapitālsabiedrībās, 16% banku subordinētajā kapitālā, bet atlikušie 80% dzīvojamos un komerciālos nekustamajos īpašumos”, komentē kompānijas BALSTS valdes priekšsēdētājs Aigars Zariņš.

 

Pamazām uzlabojas arī Latvijas iedzīvotāju finansiālā stabilitāte, kuras rezultātā bankas pozitīvāk raugās uz kredītu piešķiršanu mājokļa iegādei. Lai gan esošais sērijveida dzīvokļu fonds vēl joprojām neatbilst pircēju ērtībām un vajadzībām, tomēr sāk darboties atliktais pieprasījums pēc jaunajiem dzīvokļiem, kas veidojās laikā no 2008. – 2011. gadam. Šī gada 2. ceturksnī palielinājusies vietējo pircēju interese pēc banku meitasuzņēmumiem piederošajiem dzīvokļiem Rīgas jaunajos projektos.

  2013.gada maijs nav nācis klajā ar jauniem pavērsieniem. Cenu kāpums 0,29 - 0,9% robežās raksturīgs sērijveida dzīvokļiem Purvciemā, Pļavniekos un Ziepniekkalnā. Taču kritums 0.35 - 0.64% diapazonā raksturīgs dzīvokļiem Teikā, Mežaparkā, Mežciemā, Ķengaragā, kā arī Imantā. Rīgas mikrorajonu dzīvokļu vidējās cena sastāda 579 EUR/ m2. BALSTS indekss nemainīgs jau ceturto mēnesi – 131 punkts.

 

 

 

Plašāku informāciju iegūsiet:

BALSTS, Lāčplēša iela 41,

Tālr.: + 371 67076191

Fax: + 371 67076199

info@balsts.lv, www.balsts.lv

  

FacebookDraugiem.lvTwitterYoutubeLinkedin


Meklēt īpašumu
Darbības:
Īpašuma veids:
Pilsēta/Rajons:
Vieta:
Iela:
Istabu skaits:
Cena:
no līdz
Valūta:
Platība (m²):
no līdz
Balsts ID: