Saņem
jaunākos piedāvājumus!

Preses relīze par 2013. gada aprīliBALSTS INDEKSS NEMAINĪGS JAU TREŠO MĒNESI

2013.gada aprīlī cenu kāpums 0,17 - 0,58% robežās raksturīgs Centram, Jaunajiem projektiem un sērijveida dzīvokļiem Juglā, Pļavniekos, Āgenskalnā, kā arī Imantā. Taču cenu kritums Mežciemā, Mežaparkā un Vecmīlgrāvī svārstās no 0,13 - 0,68%. Rīgas mikrorajonu dzīvokļu vidējās cena sastāda 579 EUR/ m2.

 

Valsts Zemegrāmatas dati liecina, ka darījumu skaits, salīdzinot ar pagājušā gada aprīli, ir palielinājies par 15%. Darījumu apjoms vēljoprojām saglabājās ap 1065 vienumiem mēnesī. BALSTS indekss šomēnes nemainīgs jau trešo mēnesi - 131 punkts.

  Aprīlī nekustamo īpašumu kompānija BALSTS sāk iešūpot pavasari un ir aizsākusi radikālākās pārmaiņas, kādas jebkad bijušas nekustamo īpašumu vērtējumu nozarē. Mēs esam spēruši pirmos soļus, lai Latvija līdz šī gada 1. jūlijam pārietu uz nekustamo īpašumu vērtējumu piegādi bankai elektroniskā veidā. Elektroniskā vērtējuma ieviešana dotu mums daudzus ieguvumus. Tas būtu videi draudzīgāk, kā arī daudzi ikdienas procesi kļūtu daudz ātrāki, ērtāki, pieejamāki un drošāki. Šobrīd mūsu ideju atbalsta arī citi nozares pārstāvji, tādēļ kopā plānojam šo mērķi īstenot pēc iespējas ātrāk.

 

 

 

Plašāku informāciju iegūsiet:

BALSTS, Lāčplēša iela 41,

Tālr.: + 371 67076191

Fax: + 371 67076199

info@balsts.lv, www.balsts.lv

  

FacebookDraugiem.lvTwitterYoutubeLinkedin


Meklēt īpašumu
Darbības:
Īpašuma veids:
Pilsēta/Rajons:
Vieta:
Iela:
Istabu skaits:
Cena:
no līdz
Valūta:
Platība (m²):
no līdz
Balsts ID: