Saņem
jaunākos piedāvājumus!

Preses relīze par 2012. gada oktobri.Mazo investoru labākā investīciju iespēja !

Rīgas dzīvokļu īres tirgū saglabājas stabils pieprasījums. Labas kvalitātes un adekvātas cenas dzīvokļi tiek izķerti nekavējoties, tādēļ to piedāvājums ir krasi sarucis. Šī iemesla dēļ īres maksa par kvadrātmetru vairākos segmentos vidēji ir paaugstinājusies par 7,3%. Oktobrī vidējās cenas īres cenas dzīvokļiem mikrorajonos ir 4,1 EUR/ m², dzīvokļiem Rīgas centrā 8,2 EUR/ m², bet jaunajos projektos 11,9 EUR/ m².  

 

Izvērtējot esošās tendences īres tirgū, investīciju ieguldījums īres dzīvokļos ir labākais mazo investīciju veids. Šobrīd ikmēneša kredītmaksājumi ir zemāki kā ieņēmumi no potenciālajiem īrniekiem. Vidējā remontēta divistabu dzīvokļa cena Rīgas mikrorajonā sastāda 29 000 eiro. Ikmēneša kredītmaksājums par īres dzīvokli ir vidēji 135 eiro, turpretī īres maksa ir aptuveni 215 eiro mēnesī. Investors, kurš ir gatavs ieguldīt šādā dzīvoklī, katru mēnesi nopelna apmēram 80 eiro uz vienu dzīvojamo platību. Cilvēki, kuri pieņems šo investīciju izaicinājumu, viennozīmīgi būs ieguvēji.

  Darījumu skaits, salīdzinot ar iepriekšējiem vasaras mēnešiem Rīgaspilsētā oktobrī, ir audzis par 4,4%. Turpretī, ņemot vērā 2011.gada oktobra mēneša datus, tas palielinājies par 10,7%. „Pārdošanas tirgū vērojamas pozitīvas tendences, kuras, drošvien, veicinās tirgus augšupeju nākotnē”,situāciju nekustamo īpašumu tirgū oktobrī komentē kompānijas Balsts vadītājs Aigars Zariņš.

Šomēnes Balsts indekss ir saglabājies nemainīgs - 128 punkti. Dzīvokļu cenām Rīgas centrālajā daļā, jaunajos projektos un mikrorajonos nav notikušas nekādas izmaiņas. Vienīgie izmaiņu skartie mikrorajoni ir Mežaparks ar kritumu 0,13 %, kā arī Āgenskalns ar 0,29% cenas pieaugumu.

 

 

 

Plašāku informāciju iegūsiet:

BALSTS, Lāčplēša iela 41,

Tālr.: + 371 67076191

Fax: + 371 67076199

info@balsts.lv, www.balsts.lv

  

FacebookDraugiem.lvTwitterYoutubeLinkedin


Meklēt īpašumu
Darbības:
Īpašuma veids:
Pilsēta/Rajons:
Vieta:
Iela:
Istabu skaits:
Cena:
no līdz
Valūta:
Platība (m²):
no līdz
Balsts ID: