Saņem
jaunākos piedāvājumus!

Preses relīze par 2012. gada maiju


BALSTS INDEKSS MAIJĀ AUDZIS 

Maijā BALSTS indekss sasniedzis 127 punktus, kas skaidrojams ar pieaugušo klientu aktivitāti gan Rīgas centrā, gan mikrorajonos. Par 0.40% augusi cena dzīvokļiem centrā, par 0.50% - dzīvokļiem mikrorajonos. Atsākās privātmāju būvniecība. Pieaugusi interese par īstermiņa īri.

 „Maijā, pieaugušās klientu aktivitātes rezultātā, par 0.40% palielinājusies vidējā cena dzīvokļiem centrā, un šobrīd tā ir 1215 Eur/m2. Mikrorajonos dzīvokļu vidējā cena pieaugusi par 0,34% un ir 577 Eur/m2. Pozitīvo tendenču rezultātā palielinājies arī BALSTS indekss, 2012.gada maijā sasniedzot 127 punktu atzīmi.,” ziņo kompānijas BALSTS vadītājs Aigars Zariņš. Vislielākais cenu kāpums vērojams tieši Zolitūdes rajonā, kur dzīvokļu cenas palielinājušās par 1,80%. 
„Maija laikā pieaudzis pārdošanā piedāvāto banku īpašumu skaits, kā arī banku īpašumiem tiek piemēroti īpaši izdevīgi kredītu nosacījumi, un bonusu pakete. 
 Palēnām atkal aktivizējas privātmāju būvniecība, kā rezultātā pastiprinājies pieprasījums pēc apbūves gabaliem. Ir iedzīvotāji, kas sen iegādājušies zemi un tagad uzsāk māju būvniecību, un ir iedzīvotāji, kuri interesējas par zemes gabalu iegādi, lai vēlāk uzsāktu māju būvniecību. Maijā pastiprinājusies interese arī par īres sektoru. 
Gatavojoties vasaras periodam, Latvijas iedzīvotāji interesējas tieši par īstermiņa īri, lai brīvdienas pavadītu sev tīkamākā vietā,” nekustamo īpašumu tirgu komentē Aigars Zariņš.

Plašāku informāciju iegūsiet:

BALSTS, Lāčplēša iela 41,

Tālr.: + 371 67076191

Fax: + 371 67076199

info@balsts.lv, www.balsts.lv

FacebookDraugiem.lvTwitterYoutubeLinkedin


Meklēt īpašumu
Darbības:
Īpašuma veids:
Pilsēta/Rajons:
Vieta:
Iela:
Istabu skaits:
Cena:
no līdz
Valūta:
Platība (m²):
no līdz
Balsts ID: