Saņem
jaunākos piedāvājumus!

Preses relīze par 2011.gada aprīli


TUVOJOTIES VASARAI, VĒROJAMS DARĪJUMU SKAITA PIEAUGUMS RĪGAS CENTRĀ 


Pēc nekustamo īpašumu kompānijas BALSTS aprīlī veiktajiem novērojumiem, redzams, ka tuvojoties vasarai, palielinājies nekustamā īpašuma pārdošanas darījumu skaits Rīgas centrā. Pieaugusi arī Krievijas pilsoņu interese par uzturēšanās atļaujām.

Salīdzinot darījumu skaitu Rīgas centrā šī gada aprīlī ar iepriekšējā gada aprīli, tas ir audzis par 100 %. Šādas tendences nepārprotami liecina par tirgus situācijas uzlabošanos.

Vērojot pēdējo mēnešu tendences, kā arī Zemesgrāmatas datus, prognozējams darījumu skaita turpmāks pieaugums, jo 2011.gada februārī darījumu skaits bija par 36% lielāks nekā 2011.gada janvārī, un attiecīgi 2011.gada martā tas bija par 24% lielāks nekā 2011.gada februārī.

           Tuvojoties vasarai, palielinājusies Krievijas iedzīvotāju interese par nekustamo īpašumu Latvijā. Arvien vairāk ārvalstnieku intersējas par uzturēšanās atļauju noformēšanu.

           Dzīvokļu segmentā vidējās cenas nav mainījušās. Tās ir 645 Eur/m2 dzīvokļiem mikrorajonos un 1100 Eur/m2 dzīvokļiem Rīgas centrā.

           Īres segmentā vērojams neliels cenu kāpums 5-10% apmērā, kas saistīts ar apkures sezonas beigšanos un potenciālo īrnieku aktivitātes paaugstināšanos. Jau šobrīd uz vasaras sezonu ir rezervēti visi labākie piedāvājumi Jūrmalā. Šī iemesla dēļ atlikušo piedāvājumu īres cenas varētu ievērojami celties, jo daudzi būs gatavi maksāt vairāk, lai uz vasaras mēnešiem gūtu iespēju apmesties jūras tuvumā.


Plašāku informāciju iegūsiet:

BALSTS, Audēju iela 8,

Tālr.: + 371 67076191

Fax: + 371 67076199

info@balsts.lv, www.balsts.lv

 

FacebookDraugiem.lvTwitterYoutubeLinkedin


Meklēt īpašumu
Darbības:
Īpašuma veids:
Pilsēta/Rajons:
Vieta:
Iela:
Istabu skaits:
Cena:
no līdz
Valūta:
Platība (m²):
no līdz
Balsts ID: