Saņem
jaunākos piedāvājumus!

Kas vēl tev būtu jāzina?

Ar ko tad īsti nodarbojas nekustamo īpašumu aģents?
Viens no šī biznesa stūrakmeņiem ir nepārtraukta klientu meklēšana, kas nodrošina lielākos panākumus šajā profesijā. Tā ir pastāvīga komunikācija un informācijas iegūšana, kas var tikt realizēta visdažādākajos veidos: zvani potenciālajiem klientiem, darbs ar datu bāzēm, darbs teritorijā, korespondences sūtīšana, kontaktu dibināšana utt. Ja Tu vēlies gūt panākumus šajā biznesā, svarīgi ir veikt visas šīs aktivitātes!

Vai es to varu?
Galvenais, ko no Tevis sagaidām, ir Tavs entuziasms, interese par nekustamajiem īpašumiem un pozitīva attieksme pret sevi un savu dzīvi. Tev ir jābūt spējīgam kontaktēties ar jebkuru cilvēku, vēlmei pārdot un palīdzēt klientam atrast vislabāko risinājumu, interesei pelnīt vairāk kā 500Ls/mēnesī un gribasspēkam vienmēr sasniegt savu mērķi.

Ieskats aģenta darba dienā:
līdz 9:00
„Džeimsa Bonda” cienīga ierašanās ofisā!
9:00 – 18:00 misijas pildīšana (tomēr labāko aģentu darba diena mēdz būt vidēji 12 h gara):
• uzzini kas notiek tirgū (apskati interneta sludinājumus, izlasi nozares jaunumus, uzzini izmaiņas likumdošanā, apspriedies ar citiem aģentiem);
• veido atraktīvus un piesaistošus savu objektu piedāvājumus (ievāc un apkopo informāciju par tiem, izveido aprakstus ar fotogrāfijām);
• aktīvi meklē klientus (regulāri zvani potenciālajiem klientiem, sūti vēstules, darbojies savā teritorijā);
• prezentē viņiem savus objektus kā pašus labākos (pirms prezentācijas sagatavojies - noskaidro klienta vēlmes, pārzini objekta priekšrocības, esi pārliecināts par sevi);
• apkalpo klientu - pārsteidz viņu ar saviem risinājumiem (seko līdzi darījuma gaitai, nokārto juridiskās formalitātes, sniedz konsultācijas nekustamo īpašumu jautājumos, sagatavo un slēdz līgumus - to visu dari ātri, droši un profesionāli)!

Mūsu apmācības – Tavi panākumi!
Mēs apzināmies, ka apmācībai ir milzīga nozīme Tavu panākumu gūšanā. Iespējams, Tev nekad nav bijusi saskarsme ar nekustamiem īpašumiem, iespējams, Tu zini mazliet, bet vēlies uzzināt vairāk. Mēs piedāvājam intensīvu un nepārtrauktu apmācību visas Tavas karjeras laikā.

Atbildes uz 3 visbiežāk uzdotajiem jautājumiem:
Cik daudz es varēšu nopelnīt?
Tas ir atkarīgs tikai no Tevis paša. Mūsu aģentus var atpazīt pēc viņu profesionalitātes, vēlmes palīdzēt klientam un spējas produktīvi darboties. Savus ienākumu griestus Tu nosaki pats, mēs darām visu iespējamo, lai Tev palīdzētu sasniegt Tavus mērķus.

Vai man ir vajadzīga iepriekšēja darba pieredze, lai iegūtu darbu Balstā?
Nē. Mēs apzināmies to, ka situācijā, kad Tu esi nolēmis vai nu uzsākt savu pirmo darbu vai mainīt līdzšinējo sfēru, pieredzes trūkums bieži ir tas, kas Tevi šajā procesā var apturēt. Mēs nodrošinām pietiekami profesionālu apmācību un atbalstu, lai Tu varētu apgūt visu vajadzīgo, kas nepieciešams veiksmīgai karjerai nekustamo īpašumu jomā.

Vai man būs izaugsmes iespējas?
Jā! Mūsu uzņēmumā pastāv gan horizontālās, gan vertikālās izaugsmes iespējas. Pirmkārt, klienti un nekustamais īpašums, ar ko Tu strādā, laika gaitā var kļūt lielāki un nozīmīgāki. Otrkārt - mūsu uzņēmums nemitīgi aug un attīstās, tiek veidotas jaunas nodaļas, uzsākti jauni projekti un šo projektu vadīšanai mēs vislabprātāk izvēlamies cilvēkus no mūsu pašu vidus.

Mēs rūpējamies par mūsu darbiniekiem. Draudzīgam kolektīvam, individuālo panākumu novērtēšanai un kopējiem pasākumiem ir milzīga nozīme, lai kompānija veiksmīgi darbotos un gūtu panākumus, tāpēc mēs tieši Tevi aicinām kļūt par daļu no mūsu komandas!

Šīs ir īpašības, kuras mēs galvenokārt novērtējam veicot kandidātu atlasi.

Godprātība - Cilvēks saka patiesību un spēj uzņemties atbildību par saviem vārdiem un pagātnes darbībām; uzņemas atbildību par savām kļūdām; zina un ievēro savas valsts, nozares un uzņēmuma likumus.

Inteliģence - Cilvēkam piemīt liela deva zinātkāra intelekta ar izpratni, kā iegūtās zināšanas izmantot pašam, vai arī ar to palīdzību vadīt citus cilvēkus. Šeit būtu svarīgi nejaukt inteliģenci ar izglītību.

Briedums - Cilvēks spēj izturēt „karstas” situācijas, pārvarēt stresa situācijas un šķēršļus un veiksmes brīžos priecāties par panākumiem. Šādi cilvēki respektē citu emocijas. Viņi jūtas pārliecināti, bet nav iedomīgi. Šiem cilvēkiem, parasti, piemīt laba humora izjūta, arī par viņiem pašiem.

Pozitīvā enerģija - Cilvēki ar pozitīvo enerģiju parasti ir optimistiski noskaņoti un ekstraverti. Tie ir motivēti darboties un dzīvot saskaņā ar apkārtējo vidi, tādēļ parasti ir noskaņoti uz vieglām un draudzīgām sarunām ar apkārtējiem. Dienu viņi uzsāk ar entuziasmu un parasti tāpat to arī beidz, jo darbojas ar degsmi un izvēlētais darbības fokusa virziens sakrīt ar viņu mērķiem. Tie nesūdzas par smagu darbu, viņiem patīk strādāt. Taču viņiem patīk arī labi atpūsties. Cilvēki ar pozitīvo enerģiju mīl dzīvot.

Aizrautība - Cilvēki, kas spēj aizraut citus, spēj iedvesmot komandu darīt neiespējamo, jo paši parasti ir vērsti uz panākumiem. Ir nepieciešamas labas zināšanas par savu (šajā gadījumā NĪ) biznesu un spēcīgas personiskās īpašības, lai pieņemtu lēmumus, kas aizrautu arī apkārtējos. Ir svarīgi, ka šāds darbinieks orientējas NĪ tirgū, savā teritorijā un segmentā, cenās, pieprasījumā, piedāvājumā, tendencēs un likumdošanā. Šādi cilvēki ir labi sarunu biedri, un parasti spēj skaidri definēt savu nostāju, kādēļ arī labi iekļaujas komandā un gan pret kolēģiem, gan klientiem vienmēr ir korekti, draudzīgi un atvērti. Viņi ļoti nopietni uztver darbu, turpretim sevi neuztver pārāk nopietni. Patiesībā, viņiem piemīt laba humora izjūta, ko viņi dala starp apkārtējiem. Parasti viņi ir lojāli pret apkārtējo vidi un vienmēr un visur nes pozitīvu un profesionālu informāciju, kā arī aktīvi iesaistās dažādos uzņēmuma organizētos pasākumos.

Izlēmība - Šie ir efektīvi cilvēki, kas zina, kad ir īstais brīdis beigt spriedelēt un pieņemt lēmumus, neskatoties pat uz informācijas trūkumu. Parasti tas viņiem nesagādā grūtības, jo šie cilvēki strādā un dzīvo ar skaidru mērķi, tālab spēj rast risinājumus sarežģītās situācijās.

Izpildījums - Šie cilvēki zina kā lēmumus pārvērst aktīvās darbībās un novest tos līdz pilnīgai realizācijai, neskatoties uz pretestību, haosu vai negaidītiem apstākļiem. Tādējādi viņi regulāri veic darījumus un pilda personīgo plānu, kā arī dara visu, lai izpildītu kopējo nodaļas un uzņēmuma plānu. Piedalās uzņēmuma sapulcēs, apmācību programmās, attīstās patstāvīgi, kā arī iesaistās arodorganizācijās, t.i. „LANĪDA”.

Kaislība - Šie cilvēki ir patiesi un līdz sirds dziļumiem aizrāvušies ar savu darbu. Viņus no sirds interesē kolēģu, uzņēmuma darbinieku un draugu uzvaras. Viņi ar aizrautību mācās un tiecas apgūt aizvien jaunas zināšanas un gūt jaunu pieredzi, un ir gatavi atbalstīt apkārtējos cilvēkus. Patiesībā viņi aizraujas ne tikai ar darbu, bet ar pašu dzīvi kā prieka un kaislību avotu. Gatavs mācīties un pilnveidoties. Aktīvs klientu meklēšanā, piesaistīšanā un apkalpošanā.

Papildus iepriekš aprakstītajām īpašībām ir 3 rādītāji, kurus nemitīgi pilnveidot un uzlabot ir katra darbinieka pienākums.

Profesionālais līmenis

Ikviena darbinieka pienākums ir perfekti pārzināt darījumu gaitu. Orientēties banku piedāvājumos kredītu izsniegšanā, kā arī juridiskajos pakalpojumos. Zināt savus konkurentus un to piedāvājumu, kā arī mūsu firmas priekšrocības, salīdzinājumā ar konkurentiem. Prast patstāvīgi sagatavot līgumus, kā arī zināt vismaz divas svešvalodas, kā minimums sarunvalodas līmenī.

Orientācija uz klientu

Labs mūsu uzņēmuma darbinieks ir patīkams sarunu biedrs ar labām komunikācijas un pārliecināšanas spējām. Viņš prot klientam saprotami izskaidrot darījumu gaitu, prot noteikt klientu tipus, lai izvēlētos efektīvāko komunikācijas veidu. Prot vadīt pārrunas ar jebkāda līmeņa klientiem un nekad nepamet klientu novārtā pēc līguma noslēgšanas, kā arī veic darījumus tā, lai klients paliek par pastāvīgu Balsta klientu, kā arī rekomendē citus.

Standartu izpilde

Ikviens nekustamo īpašumu speciālists mūsu uzņēmumā pilda uzņēmuma darba standartus.

 

 

FacebookDraugiem.lvTwitterYoutubeLinkedin


Meklēt īpašumu
Darbības:
Īpašuma veids:
Pilsēta/Rajons:
Vieta:
Iela:
Istabu skaits:
Cena:
no līdz
Valūta:
Platība (m²):
no līdz
Balsts ID: